Winkelcentrum de klop

Wij zijn een populaire dames- en herenkapsalon gelegen in winkelcentrum De Klop. Geniet voor of na het winkelen van een professionele knipbeurt en stijlvolle haarverzorging. Met voldoende gratis parkeerplekken beschikbaar, is het gemakkelijk en stressvrij voor om de salon te bereiken.

Wij hebben een scherp oog voor detail en zijn experts in ons vakgebied. We luisteren aandachtig naar de wensen van de klant en vertalen dit naar een prachtig kapsel dat perfect past bij uw stijl en persoonlijkheid. Of het nu gaat om een trendy knipbeurt, een verfrissende nieuwe haarkleur of een mooie styling, de kappers bij Cremode leveren altijd uitstekende resultaten.

Ons team streeft ernaar om elke klant zich speciaal en gewaardeerd te laten voelen. We nemen de tijd om naar uw behoeften en wensen te luisteren, advies te geven en eventuele vragen te beantwoorden. De persoonlijke aandacht en zorgzame benadering van ons team zorgen ervoor dat onze klanten keer op keer terugkeren.

Zien we u gauw?